Alan Adı (Domain) Transfer

Ücretsiz Alan Adı (Domain) Transfer

Ücretsiz alan adı (Domain) transfer en ucuz alanadı domain transfer fiyatları sadece yenileme ücretini önden ödeyin alanadı (Domain) transferi hemen başlasın.

Alan Adı (Domain) Transfer, En Ucuz Alan Adı Domain Transfer Fiyatları, Peşin Fiyatına 12 Taksit, Yenileme Ücretini Öde Alan Adı (Domain) Transferi Yap

Tek alan adı transferi

Alan Adı (Domain) Transfer Kampanyası

Alan adı (Domain) transfer kampanyası olan ücretsiz alan adı (domain) transferleri hakkında örnek vermek gerekirse alan adınızın yenilenmesine 30 gün süre var ve Cevherler Hosting'e transfer etmek istiyorsanız 365 + 30 = 395 gün sonra yeniden domain yenileme ücreti ödeyeceksiniz. Yani transfer ücreti yerine alan adınızı tarafımıza transfer etmiş ve domain yenileme süresini önceden ödeyerek 1 yıl uzatmış olacaksınız.

Alan Adı (Domain) transferi ile detaylı bilgilere aşağıdan ve ya bilgi bankası sayfamızdan ulaşabilirsiniz ya da sorularınız varsa bizlerle direk iletişim kurabilirsiniz.

Alan Adı (Domain) Transferi Nasıl Yapılır?

Alan Adı (Domain) Nasıl Transfer Edilir?

Alan Adı (Domain) transfer işlemine öncelikle web barındırma (Hosting) hizmeti aldığınız firmanın veya alan adı tescil kuruluşunun müşteri panelinden alan adının kilidini (unlock) açarak ya da (off) kaldırarak başlanmalıdır.

Alan adı (Domain) transfer etme işlemi ilk başta karmaşık gibi gözüksede aslında çok kolay ve zahmetsiz bir işlemdir. Uygulamalı videomuzu bu sayfamıza çok yakında ekleyeceğiz.

Alan Adı (Domain) Transfer Şartları Nelerdir?

Başarılı bir alan adı (domain) transferi için gerekli tüm şartları öncelik sırasıyla aşağıda listelemiş bulunmaktyız. Sorularınız olursa yeni destek talebinde bulunabilir veya iletişim sayfamızda belirttiğimiz bilgiler doğrultusunda bizlerle direk iletişim kurabilirsiniz.

Alan Adı (Domain) Transfer Şartları

  • Alan adının kayıt yani tescili esnasında bildirilen email adresine erişiminizin olması gerekmektedir. Hosting firması yada tescil kurluşu transferi onaylamanız için bu email adresine transfer işleminin başladıtıldığına dair email gönderecektir. Bu emailde onay linkine tıklayıp transferi onaylamanız gerekecektir. Emailde transferin iptaline ilişkin link de bulunabilir bu yüzden emaili dikkatli okumanız önerilir.
  • Transfer işleminin bir başkası tarafından başlatılmasını engellemek amacıyla tescil edilme anından itibaren kilitli vaziyette olan Alan Adı (Domain) kilidi transfer edilmek için açılmalıdır. Kilitli olan domain ile transfer işlemi başlatırsanız başarısız olacaktır.
  • Alan adının bir başkasına isteminiz dışında transferini engellemek amacıyla ek güvelik prosedürü olarak kullanılan alan adı domain transfer şifresi olan Alan Adı Domain EPP code veya Alan Adı Domain Auth code yine müşteri paneli domain yönetimi kısmından temin edilebilecek bir şifredir. Transfer kodu hatalı olan domain ile transfer işlemi başlatırsanız başarısız olacaktır.
  • Alan adı (Domain) transfer fiyatları hakkında daha detaylı bilgi verecek olursak transfer işlemi için ücret talep etmemekteyiz sadece transfer esnasında alan adının takibindeki yenileme ücretini önden talep etmekteyiz. Yenileme ücretleri ise yeni domain kayıt / tescil fiyatlarımızla aynıdır. Güncel domain fiyatları için lütfen alan adı domain sorgulama sayfamızı ziyaret ediniz.
  • Sayfanın başlangıcında yukarıda bulunan Cevherler hosting alan adı domain transfer formuna alan adınızın ismini ve transfer kodunu belirterek formu doldurmuş ve sepete eklemiş olacaksınız. Cevherler Hosting'de hesabınız varsa giriş yaparak siparişiniz tamamlayabilr, hesabınız yoksa sipariş esnasında yeni hesap açarak transfer işlemine devam edebilirsiniz. Yenileme ödemesi işlemi tamamlandıktan sonra tarafımıza bildirdiğiniz iletişim bilgileri çerçevesinde geri bilgilendirme emailleri alacaksınız.
  • Yukarıda belirttiğimiz tüm işlemleri tamamlandıktan sonra alan adının barındırıldığı hosting firması ya da kayıt edildiği tescil kuruluşunun bu transferi onaylamasını beklemeye başlayacağız. Alan adı domain transfer süresi onaylama ile doğru orantılı olarak 15dk ile 5 gün içerisinde tamamlanacaktır. Onaylama bu süre içerisinde gerçekleşmezse otomatik olarak 5 gün sonunda transfer işlemi başarıyla sonuçlanacaktır.

Transfer Domain

Transfer domain işlemi oldukça kolay ve zahmetsizdir yapılması gerekenleri sırayla listeleyeceğiz öncelikle domain uzantıları arasında com net org info ve benzeri alan adınızın kayıtlı olduğu domain tescil kuruluşundan domain transfer kilidi nin açılması ve authorization code isimli şifreli kodun temininin sağlanması gerekmektedir. Cevherler Web hosting support team aracılığı ile contact information bilgilerinizi belirterek destek departmanımızdan cevher hosting domain transfer yardımı talebinde bulunabilirsiniz. Domain transferi ne kadar sürer Domain transfer process yani domain transfer süresi 15 dk ile 5 iş günü içerisinde tescil kuruluşunun transfer onayı ve domain sahibinin domain transfer şifresi onayı sonucunda tamamlanmaktadır.

Transfer Alan Adı

Transfer domain işlemi oldukça kolay ve zahmetsizdir alan adı nasıl transfer edilir ya da alan adı nasıl transfer yapılır ile ilgili tüm işlemleri sırayla listeleyeceğiz öncelikle alan adı uzantıları arasında com net org info ve benzeri domainizin kayıtlı olduğu alan adı tescil kuruluşundan alan adı transfer kilidi nin açılması ve alan adı auth code veya alan adı epp code isimli şifreli kodun temininin sağlanması gerekmektedir. Cevherler Web hosting support team aracılığı ile contact information bilgilerinizi belirterek destek departmanımızdan cevher hosting alan adı transfer yardımı talebinde bulunabilirsiniz. Alan adı transferi ne kadar sürer Alan adı transfer process yani alan adı transfer süresi genellikle 15 dk ile 5 iş günü içerisinde tescil kuruluşunun transfer onayı ve alan adı sahibinin alan adı transfer şifresi onayı sonucunda tamamlanmaktadır.

Ücretsiz Alan Adı Transfer

Ücretsiz alan adı transfer peşin fiyatına 12 taksit imkanı ile en ucuz alan adı transfer fiyatları Cevherler Hosting farkıyla sadece yenileme ücretini önden ödeyin hosting alan adı transfer işleminiz hemen başlasın.

Ücretsiz Domain Transfer

Ücretsiz domain transfer peşin fiyatına 12 taksit imkanı ile en ucuz domain transfer fiyatları Cevherler Hosting farkıyla sadece yenileme ücretini önden ödeyin hosting domain transfer işleminiz hemen başlasın.

Domain Transfer Kampanya

Cevherler hosting domain transfer kampanyası kapsamında sadece domain yenileme ücretini önden ödeyerek domain transferini ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz domain yenileme tarihine kadar kalan süreniz yeni sürenin üstüne ücretsiz eklenecektir.

Domain Nasıl Transfer Yapılır

Cevherler hosting domain transfer sayfasından domain bilgilerinizi ve domain epp code diğer bir adıyla domain auth code ya da domain transfer kodu girerek önceden domain kilidi nin bağlı bulunduğu tescil kuruluşundan açılmış olmasını ve yakın zaman dilimi içerisinde sorumlu değişikliği yapılmamasını göz önünde bulundurarak initiate the transfer yani domain transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Alan Adı Nasıl Transfer Yapılır

Cevherler hosting alan adı transfer sayfasından alan adı bilgilerinizi ve alan adı epp code diğer bir adıyla alan adı auth code ya da alan adı transfer kodu girerek önceden alan adı kilidi nin bağlı bulunduğu tescil kuruluşundan açılmış olmasını ve yakın zaman dilimi içerisinde sorumlu değişikliği yapılmamasını göz önünde bulundurarak initiate the transfer yani alan adı transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Alan Adı Transfer Et

Alan adı transfer et kapsamında alan adı transfer formu vasıtasıyla domain tescilinden geriye kalan süreniz yenileme sürenize kredi kartlarına peşin fiyatına 12 taksit imkanı ile eklenecek böylece en ucuz alan adı transfer etme kampanyası Cevherler hosting'de Sizlerin hizmetinde olacak.

Alan Adı Transfer Kampanya

Cevherler hosting alan adı transfer kampanyası kapsamında sadece alan adı yenileme ücretini önden ödeyerek alan adı transferini ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz alan adı yenileme tarihine kadar kalan süreniz yeni sürenin üstüne ücretsiz eklenecektir.

Domain Transfer Et

Domain transfer et kapsamında domain transfer formu vasıtasıyla adı tescilinden geriye kalan süreniz yenileme sürenize kredi kartlarına peşin fiyatına 12 taksit imkanı ile eklenecek böylece en ucuz domain transfer etme kampanyası Cevherler hosting'de Sizlerin hizmetinde olacak.

Alan Adı Transfer Nedir

Alan adı transfer kayıt yapılan ya da direk tescil kuruluşundan tescillenen alan adının bir hosting firması aracılığı ile veya direk başka bir tescil kuruluşuna aktarılması işlemidir.

Domain Transfer Nedir

Domain transfer kayıt yapılan ya da direk tescil kuruluşundan tescillenen domainin bir hosting firması aracılığı ile veya direk başka bir tescil kuruluşuna aktarılması işlemidir.

Alan Adı Transfer Şartları

Alan adı transfer şartları ve transfer esnasından önce tüm yapılması gereken işlemleri, alan adı transferi nasıl yapılır ve alan adı transferi ne kadar sürer hakkında tüm bilgileri Cevherler hosting alan adı transfer sayfamızda örnekleriyle bulmanız mümükündür.

Domain Transfer Şartları

Domain transfer şartları ve transfer esnasından önce tüm yapılması gereken işlemleri domain transferi nasıl yapılır ve domain transferi ne kadar sürer hakkında tüm bilgileri Cevherler hosting domain transfer sayfamızda örnekleriyle bulmanız mümükündür. Epp kodu almak için öncelikle domain kayıt kuruluşunda bulunan hesabınızın yönetim butonuna basarak domain kilidini kapatarak epp kodu al tuşuna tıkladığınızda kayıtlı e posta adresinize onay maili ulaşacaktır bu maildeki linke tıklayarak onaylamayı yapabilirsiniz.

ALAN ADI (DOMAİN) TRANSFER NEDİR?

Alan adı (Domain) transfer nedir sorusunu kısaca açıklarsak her hangi bir hosting firması aracılığı ile kayıt yapılan ya da direk tescil kuruluşundan tescillenen alan adının diğer bir hosting firması aracılığı ile veya direk başka bir tescil kuruluşuna aktarılması işlemidir. Bu transfer işlemi genelde ücretli olup hosting firması yada tescil kuruluşunun domain satış fiyatları üzerinden yani dot com, dot net, ve dot org vb domain satış fiyatları neyse o fiyatlardan transfer ücreti alınarak başlatılır. Cevherler Hosting olarak bu transferden herhangi bir ücret talep etmemekteyiz sadece alan adınızın sonraki yenileme ücretini önden ödemeniz yeterlidir.

Alan Adı (Domain) Transferi İçin Kararsız mı Kaldınız?

Sorun etmeyin Alan Adı (Domain) Transferi ihtiyaçlarınız için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Size Alan adı (Domain) transfer şartları ile alan adı (Domain) transferi nasıl yapılır konularında ihtiyaç duyduğunuz tüm desteği sağlayacağız.


Transfer İçin Hızlı Destek Al