Bireysel Hosting Firması Olarak En Ucuz Bireysel Hosting Fiyatları Üstelik Peşin Fiyatına 12 Taksit İmkanı ve Türk Lirası Ödeme İmkanıyla Hizmetinizdeyiz.

Bireysel Hosting Paketi

Bireysel hosting paketi Ruby ile ay'da 2,99 TL ödeyerek sınırsız email, alt alan adı, mysql hesabı, ftp hesabı açabilir ve sınırsız bant genişliğine sahip olabilirsiniz.

Bireysel hosting paketi Sapphire ile ay'da 3,25 TL ödeyerek Softacolous ile 450'den fazla scripti bir kaç tıkla yükleyebilir, sınırsız email, alt alan adı, mysql hesabı, ftp hesabı açabilir ve sınırsız bant genişliğine sahip olabilirsiniz.

Bireysel hosting paketi Emerald ile ay'da 5,99 TL ödeyerek 350'den fazla hazır esnek dizayn websitesi temasını kullanarak websitenizi bir kaç tıkla yayınlayabilir, sınırsız email, alt alan adı, mysql hesabı, ftp hesabı açabilir ve sınırsız bant genişliğine sahip olabilirsiniz.

Bireysel hosting paketi Diamond ile ay'da 6,25 TL ödeyerek Softacolous ile 450'den fazla scripti bir kaç tıkla yükleyebilir, 350'den fazla hazır esnek dizayn websitesi temasını kullanarak websitenizi bir kaç tıkla yayınlayabilir, sınırsız email, alt alan adı, mysql hesabı, ftp hesabı açabilir ve sınırsız bant genişliğine sahip olabilirsiniz.

En Ucuz Bireysel Hosting

En ucuz bireysel hosting paketi Ruby ay'da sadece 2,99 TL ve içeriği ile sınırsız email adresi açabilir, sınırsız alt alan adı oluşturabilir, sınırsız mysql hesabı oluşturabilir, sınırsız ftp hesabı açabilir ve sınırsız bant genişliğine sahip olabilirsiniz.

Bireysel Hosting Fiyatları

En ucuz bireysel hosting fiyatları Ruby ay'da sadece 2,99 TL, Sapphire ay'da sadece 3,25 TL, Emerald ay'da sadece 5,99 TL ve Diamond ile ay'da 6,25 TL. Sınırsız ftp hesabı açabilir, sınırsız email adresi ile sınırsız alt alan adı oluşturabilir, sınırsız mysql hesabı oluşturabilir ve sınırsız bant genişliğine sahip olabilirsiniz.

En İyi Bireysel Hosting Firması

En iyi bireysel hosting firmaları arasında aday firmamız sınırsız hosting paketleri ve çözüme odaklı müşteri hizmetleri ile en iyi bireysel web hosting firmaları arasında sunduğu web sitesi barındırma opsiyonları sayesinde en iyi bireysel web hosting firması olma yolunda hızla ilerlemektedir.

En Ucuz Bireysel Hosting Firması

En ucuz bireysel hosting firmaları arasında aday firmamız sınırsız web hosting paketleri ve çözüme odaklı müşteri hizmetleri ile en ucuz bireysel web hosting firmaları arasında sunduğu web sitesi barındırma opsiyonları sayesinde en ucuz bireysel web hosting firması olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Bireysel Hosting

Bireysel hosting firması olarak peşin fiyatına 12 taksite kadar Türk Lirası ile ödeme imkanıyla en ucuz bireysel hosting fiyatları sunmaktayız.

Bireysel Hosting Firması

Ankara merkezli bireysel hosting firması olarak cPanel bireysel Linux hosting paketlerimiz ile Bireysel Wordpress Hosting, Bireysel Joomla Hosting, Bireysel PHP Hosting, Bireysel HTML Hosting çözümleriniz için hizmetinizdeyiz ve özel hazırladığımız web hosting paketlerinde Softaculous aracılığı ile 473 scripti bir kaç tıkla yükleyebilir ayrıca cep telefonu, tablet ve masaüstü ebatlarına esneyebilen 350'den fazla hazır tema barındıran web sitesi tasarım programı ile de kolayca kendi bireysel web sitenizi tasarlayıp yayınlayabilirsiniz.

LiteSpeed© Teknolojisi
Hızlı 100% SSD Sunucular
99.9% Uptime Garantisi
30 Gün Para İade Garantisi
Ücretsiz Comodo© Powered cPanel© SSL
Ücretsiz SiteLock Lite© Website Güvenliği
ve Çok Daha Fazlası İçin Hosting Paketleri Detaylarını İnceleyiniz.

Bireysel Hosting Demo Web Site Tasarla Demo

Hazırladığımız Ruby, Sapphire, Emerald ve Diamond bireysel hosting paketlerimiz kendi içlerinde özelliklerine göre X Small, Small, Medium, Large, X Large, Mega, Ultra ve Sınırsız kategorilerine ayrılmaktadır. Bireysel hosting paketlerimizi ve detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Bireysel Hosting Paketleri

ruby bireysel web hosting paketleri

RUBY
BİREYSEL WEB HOSTİNG PAKETLERİ

ruby bireysel web hosting

RUBY
BİREYSEL WEB HOSTİNG

Softaculous'un sunduğu programlara ve Web Tasarım programı ile temalarına ihtiyaç duymuyorsanız cPanel hesabınız kullanımınıza hazır halde olacak.

Ruby Hosting Paketlerini İnceleyin

sapphire bireysel web hosting paketleri

SAPPHİRE
BİREYSEL WEB HOSTİNG PAKETLERİ

sapphire bireysel web hosting

SAPPHİRE
BİREYSEL WEB HOSTİNG

Softaculous ile Wordpress, Joomla, Drupal, PrestaShop, phpBB dahil 450 den fazla popüler program bir kaç tıklama ile kullanımınıza hazır halde olacak.

Sapphire Hosting Paketlerini İnceleyin

emerald bireysel web hosting paketleri

EMERALD
BİREYSEL WEB HOSTİNG PAKETLERİ

emerald bireysel web hosting

EMERALD
BİREYSEL WEB HOSTİNG

Web Tasarım programı ile 350 den fazla seçim yapabileceğiniz hazır websitesi teması ve bağlantılı 40 dan fazla wiglet kullanımınıza hazır halde olacak.

Emerald Hosting Paketlerini İnceleyin

diamond bireysel web hosting paketleri

DİAMOND
BİREYSEL WEB HOSTİNG PAKETLERİ

diamond bireysel web hosting

DİAMOND
BİREYSEL WEB HOSTİNG

Softaculous ile 450 den fazla program ve Web Tasarım programı ile 350 den fazla seçim yapabileceğiniz hazır temalar kullanımınıza hazır halde olacak.

Diamond Hosting Paketlerini İnceleyin

Ruby Bireysel Hosting Paketleri

Ruby Hosting

Ruby hosting paketlerinde tüm ihtiyacı karşılayabilecek websitesi barındırma özellikleri mevcuttur bu özellikler sırayla sınırsız alan adı yönlendirme, alt alan adları oluşturabilme, mysql hesapları açabilme, ihtiyaç kadar ftp hesapları, en az çeyrek core işlemci, yüksek kapasitede ram, en az 2gb bant genişliği, en az 1gb ssd disk alanı olmak üzere Cevherler Hosting farkıyla Sizlerin hizmetindeyiz.

İhtiyacınıza Uygun Ruby Paketi Bulamadınız mı?

Sorun değil! Çözüm için her zaman hizmetinizdeyiz. SSD alanı mı yoksa Ram ya da Core mu yetersiz geldi? Yoksa Ruby ismini mi beğenmediniz? Hemen destek talebinde bulunarak dilediğiniz isimde Size özel hosting paketi oluşturabilir, SSD alanını, Ram ve Core miktarlarını talepleriniz doğrultusunda en uygun fiyata ayarlayabiliriz.

Hemen Destek Talebinde Bulunun

Sapphire Bireysel Hosting Paketleri

Sapphire Hosting

Sapphire hosting paketlerinde tüm ihtiyacı karşılayabilecek websitesi barındırma özellikleri mevcuttur bu özellikler sırayla softaculous auto installer, sınırsız alan adı yönlendirme, alt alan adları oluşturabilme, mysql hesapları açabilme, ihtiyaç kadar ftp hesapları, en az çeyrek core işlemci, yüksek kapasitede ram, en az 2gb bant genişliği, en az 1gb ssd disk alanı olmak üzere Cevherler Hosting farkıyla Sizlerin hizmetindeyiz.

İhtiyacınıza Uygun Sapphire Paketi Bulamadınız mı?

Sorun değil! Çözüm için her zaman hizmetinizdeyiz. SSD alanı mı yoksa Ram ya da Core mu yetersiz geldi? Yoksa Sapphire ismini mi beğenmediniz? Hemen destek talebinde bulunarak dilediğiniz isimde Size özel hosting paketi oluşturabilir, SSD alanını, Ram ve Core miktarlarını talepleriniz doğrultusunda en uygun fiyata ayarlayabiliriz.

Hemen Destek Talebinde Bulunun

Emerald Bireysel Hosting Paketleri

Emerald Hosting

Emerald hosting paketlerinde tüm ihtiyacı karşılayabilecek websitesi barındırma özellikleri mevcuttur bu özellikler sırayla websitesi yapım programı, sınırsız alan adı yönlendirme, alt alan adları oluşturabilme, mysql hesapları açabilme, ihtiyaç kadar ftp hesapları, en az yarım core işlemci, yüksek kapasitede ram, en az 5gb bant genişliği, en az 1gb ssd disk alanı olmak üzere Cevherler Hosting farkıyla Sizlerin hizmetindeyiz.

İhtiyacınıza Uygun Emerald Paketi Bulamadınız mı?

Sorun değil! Çözüm için her zaman hizmetinizdeyiz. SSD alanı mı yoksa Ram ya da Core mu yetersiz geldi? Yoksa Emerald ismini mi beğenmediniz? Hemen destek talebinde bulunarak dilediğiniz isimde Size özel hosting paketi oluşturabilir, SSD alanını, Ram ve Core miktarlarını talepleriniz doğrultusunda en uygun fiyata ayarlayabiliriz.

Hemen Destek Talebinde Bulunun

Diamond Bireysel Hosting Paketleri

Diamond Hosting

Diamond hosting paketlerinde tüm ihtiyacı karşılayabilecek websitesi barındırma özellikleri mevcuttur bu özellikler sırayla websitesi yapım programı, softaculous auto installer, sınırsız alan adı yönlendirme, alt alan adları oluşturabilme, mysql hesapları açabilme, ihtiyaç kadar ftp hesapları, en az yarım core işlemci, yüksek kapasitede ram, en az 5gb bant genişliği, en az 1gb ssd disk alanı olmak üzere Cevherler Hosting farkıyla Sizlerin hizmetindeyiz.

İhtiyacınıza Uygun Diamond Paketi Bulamadınız mı?

Sorun değil! Çözüm için her zaman hizmetinizdeyiz. SSD alanı mı yoksa Ram ya da Core mu yetersiz geldi? Yoksa Diamond ismini mi beğenmediniz? Hemen destek talebinde bulunarak dilediğiniz isimde Size özel hosting paketi oluşturabilir, SSD alanını, Ram ve Core miktarlarını talepleriniz doğrultusunda en uygun fiyata ayarlayabiliriz.

Hemen Destek Talebinde Bulunun

En İyi Fiyatlara Bireysel Web Hosting Hizmetleri

En İyi Bireysel Hosting

En iyi bireysel hosting hizmetleri ankara bireysel hosting firması Cevherler Hosting farkıyla tek tıkla sunucu üzerinden otomatik olarak wordpress hosting paketleri, joomla hosting paketleri, php hosting paketleri, html hosting paketleri, bireysel cpanel hosting paketleri, linux hosting paketleri, windows hosting haric hosting şirketleri arasında diğer bir adıyla bireysel hosting firmaları arasında tüm ihtiyacı karşılayabilecek websitesi barındırma özellikleri üstelik bilgisayarlar web tasarım ile zahmetsiz ve çok kolay tercih edilebilir hosting türleridir ve en iyi bireysel web hosting hizmetleri Cevherler Hosting'de Sizleri beklemektedir. Özel olarak bireysel hosting paketini tercih ettinizde wordpress hosting hizmeti tema ve eklenti yardımı herhangi bir ek ücret talep edilmeden sunucular üzerinde yardımımız eksik olmayacaktır bu arada sanal sunucumuz mevcut değildir sunucular üzerinde yasal olmayan tema ve eklentiler tarafımızca kaldırılacaktır. Tedarikçilerden satın almış olduğunuz wordpress eklentilerinin kurulumu tarafınıza aittir içinde bireysel emeklilik sistemi geçen ibareler sitemizce alakalı değildir.

BİREYSEL HOSTİNG NEDİR?

Bireysel hosting nedir sorusuna verilebilecek en doğru cevap hosting firmalarının hazırladığı bireysel web hosting paketlerinin özelliklerinin incelenmesi sonucu verilecek cevaptır. Nedeni ise tüm hosting paketleri müşterilerin istekleri doğrultusunda yeniden hazırlanabilinir. Firmalar arasında özellikleri bakımından değişkendir bu yüzden bireysel paketlerin incelenmesi sonucunda verilebilecek en güzel cevap bireysel web hosting nedir sorusununda cevabı olacaktır. Kısaca hazırlanan bireysel hosting paketleri ile özellikleri hosting firmaları arasında farklılık gösterir yani standart bir paket mevcut değildir, şartlar ve istekler doğrultusunda esnektir.

Cevherler Hosting olarak kurumsal hosting paketlerinde sunduğumuz başlıca özellikleri bireysel hosting paketlerinde yarısı olarak sunmaktayız. Örneğin RUBY Small bireysel hosting paketi COPPEER Gram kurumsal hosting paketine oranla yarısı kadar bant genişliği, SSD disk alanı, işlemci gücü, FTP hesabı, MySql hesabı, website barındırabilme sayısı, alt alan adı oluşturabilme sayısı, e-posta alanı ve sayısına sahiptir.

BİREYSEL HOSTİNG SEÇİMİNDE KARAR VEREMİYOR MUSUNUZ?

Sorun etmeyin Bireysel Hosting ihtiyaçlarınız için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Size ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelliklerini yükseltebileceğiniz veya düşürebileceğiniz bireysel hosting paketi hazırlayabiliriz.


Bireysel Hosting İçin Hızlı Destek Al