Hakkımızda

Cevher Hakkında

Cevher hakkında bilgiler detaylı açıklamalar ticari ile finansal bilgiler dahil kuruluş işleyiş ve adres bilgileri ilgili web siteleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Cevherler Hosting Hakkında Bilgiler, Cevherler Enerji Danışmanlık Madencilik Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi Hakkında Bilgilere Ulaşabilirsiniz

CEVHERLER HAKKINDA BİLGİLER

Cevherler Enerji Danışmanlık Madencilik Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi 2017 yılında Ankara'da Enerji, Danışmanlık, Madencilik, İnşaat, İthalat, İhracat, Kargo, Nakliye, Lojistik, Web Hosting, Web Tasarım, Grafik Tasarım ve Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) gibi Bilişim konularında hizmetler sunmak için kurulmuştur.

CEVHERLER HOSTİNG HAKKINDA BİLGİLER


Cevherler Hosting olarak 2018 yılında Ankara'da bireysel ve kurumsal web sitesi sahibi olmak isteyenlere ihtiyaç duydukları tüm gerekli desteği sağlamak, mevcut web sitesi olan bireylerin ve kurumsal firmaların ise gerek cpu, gerekse alan, email sayısı ve trafik konularında aşırı limitlendirilmeden daha esnek planlarla ve uygun fiyatlarla web sitelerini barındırabilmelerini sağlamak için Web Sitesi Barındırma ( Web Hosting ), Alan Adı Kayıt ve Transfer Hizmetleri ile Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Hizmetleri ve Web Tasarım Hizmetleri sunmaya başlamış bulunmaktayız.

Mevcut hizmetlerimizin başlıcaları:

  • Bireysel Hosting
  • Kurumsal Hosting
  • Web Sitesi Transferleri
  • Alan Adı (Domain) Kayıtları
  • Alan Adı (Domain) Transferleri
  • SSL Sertifika Satışları
  • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Hizmetleri
  • Web Sitesi Tasarım Hizmetleri

Cevherler Hosting olarak diğer hosting firmalarından farklı olmak istiyoruz bu yüzden web hosting ve diğer hizmetleri sunduğumuz bireyler ve kurumsal firma sahipleri ile web sitesi sahibi olmak isteyen herkes ofisimizi ziyaret ederek bizlerle direk yüz yüze görüşebilirler, gerek gördüklerinde telefonla ya da diğer sunduğumuz iletişim seçenekleriyle bizlerle direk iletişim kurabilirler, ihtiyaç duydukları konularda desteğimiz sayesinde çok hızlı şekilde çözüm yolları üretebilirler.

HEDEFİMİZ


Cevherler Hosting olarak ilk hedefimiz müşteri memnuniyet oranımızı en yüksek seviyede tutmaktır. Müşterilerimizin isteklerini dinlemek, talepleri doğrultusunda web hosting planları oluşturmak, web sitesi barındırma hakkında bilgilendirmek, bireysel ve kurumsal web sitesi kurmalarında yardımcı olmak, kurulan web sitelerini Google, Bing, Yahoo, Yandex ve benzeri arama motorlarınca taranıp listenmelerini sağlamak, listelenen web sitelerinin ilk sıralara yükselmeleri için gerekli SEO çalışmalarını yapmak, bu sayede müşterilerimizin diğer web hosting firmalarında hissedemeyeceği rahatlığı ve esnekliği Cevherler Hosting bünyesinde sağlamak, ek olarak geleceğe yönelik daha da iyi hizmetler sunmak için arge çalışmaları yapmak öncelikli hedeflerimizdir.

cevherler hakkında

BİLGİ BANKASI

Sunduğumuz Web Hosting Hizmetlerimizin, Alan Adı Kayıt, Alan Adı Transfer, Web Sitesi Dizaynı, Wordpress Sitesi Kurma, Email Adresi Açma, SSL Sertifikaları, Cpanel Yönetimi ve tüm diğer hizmetlerimiz hakkında videolu anlatımlarımızı seyredebilir, bireysel ve kurumsal websitenize dilediğiniz gibi yön verebilirsiniz.

Bilgi Bankası

Başlıca Müşteri Yorumları

DİĞER WEB SİTELERİMİZ

Hosting Hakkında Bilgi

Detaylı olarak hosting hakkında bilgi içeriğinde hosting nedir, hosting firmaları nelerdir, kaç çeşit hosting paketi mevcuttur, bireysel hosting hakkında bilgi, kurumsal hosting hakkında bilgi, wordpress hosting hakkında bilgi, linux hosting hakkında bilgi, joomla hosting hakkında bilgi, cpanel hosting hakkında bilgi, çankaya hosting hakkında bilgi, çukurambar hosting hakkında bilgi, ankara hosting hakkında bilgi için araştırma yaptığınızda hosting hakkında bilgiler anlamca bir birine yakın olsada firmadan firmaya farklılık gösterecektir.

Web Hosting Hakkında Bilgi

Aynı zamanda detaylı olarak web hosting hakkında bilgi içeriğinde web hosting nedir, web hosting firmaları nelerdir, kaç çeşit web hosting paketi mevcuttur, bireysel web hosting hakkında bilgi, kurumsal hosting hosting hakkında bilgi, wordpress web hosting hakkında bilgi, linux web hosting hakkında bilgi, joomla web hosting hakkında bilgi, cpanel web hosting hakkında bilgi, çankaya web hosting hakkında bilgi, çukurambar web hosting hakkında bilgi, ankara web hosting hakkında bilgi konularınında detayları aynı içeriklerden bahsedeceğinden web hosting hakkında bilgiler anlamca aynı manalara geleceklerdir.

Hosting Hakkında Bilgiler

Hosting hakkında bilgiler için web sitemizin içeriğinde yaptığımız açıklamalara ek olarak bilgi eklemek gerekirse aynı zamanda tüzel kişilikte türkiye nin paylaşımlı hosting firmaları içinde wordpress siteleri arasında web siteniz wordpress in son sürümü ise ya da joomla hosting hizmetlerinden yararlanıyorsanız arama motorları arasında listelenmeniz için web sitenizi cevherler seo hizmetlerinden faydalanarak sıralamalarda hızlıca yükseltebilirsiniz.

Cevher Hakkında Bilgi

Cevher hakkında bilgiler için Ruby, Sapphire, Emerald, Diamond, Copper, Bronze, Silver ve Gold Hosting Paketlerimizi inceleyebilir, websitesi barındırma konusunda ihtiyaç duyduğunuz özellikler doğrultusunda seçiminizi rahatça yapabilirsiniz. Cevherler hosting'de tüzel kişiler wordpress kurulu hosting hesapları sayesinde içerik yönetim sistemi ile ilgili şirketlerin tüzel kişiliğe sunduğun değişiklikleri kolayca yapabilirler.

Dış Ticaret Limited Şirketi Hakkında Bilgi

Cevherler enerji danışmanlık madencilik sanayi iç ve dış ticaret limited şirketi hakkında bilgiler. Ticaret şirketi olan Cevherler bilişim konuları arasında web sitesi tasarımı, web sitesi optimizasyonu, web sitesinin arama motorlarında sıralamalarının yükseltilmesi, web sitesleinin sosyal medya bağlantılarının optimizasyonları ile sosyal medya bağlantılarının grafik bazlı çalışmaları, web sitelerinin güvenliği için ssl sertifikalarının temini, alan adı uzantısı seçeneklerinde yüzlerce opsiyon ile alan adı kayıt yani tescil işlemleri ile transfer işlemleri hizmetleriyle baştan sona kolay ve zahmetsiz bireysel ve kurumsal çözümlerinizde sizlerin her zaman yanındayız.

Ticaret Şirketi Hakkında Bilgi

Cevherler enerji danışmanlık madencilik sanayi iç ve dış ticaret şirketi hakkında bilgiler eklemek gerekirse web hosting departmanımızla wordpress hakkında bilgi, joomla hakkında bilgi, cpanel hakkında bilgi, linux hakkında bilgi, html ve php hakkında bilgilere bilgi bankası sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Yavuz Cevher ve Oğuz Alp Cevher tarafından kurulan Türkiye ticaret sicil gazetesi kayıtlı şirketin kuruluş tarihi 2017 yılının ocak ayıdır. Anonim şirket olma yolunda ilerleyen limited şirketlerde tarafımızca hisse senedi ile ilgili yer alan bilgi henüz söz konusu değildir. Dış ticaret sermaye şirketleri gibi sektörel dış ticaret şirketleri arasında yurt dışında abd doları olan pay defteri limited şirketlerde ortakların ya da yönetim kurulu kararıyla gerçek veya tüzel kişi e mail yoluyla sosyal sorumluluk bilincini her daim yerine getirmelidir.