Kurumsal Hosting Firması Olarak En Ucuz Kurumsal Hosting Fiyatları Üstelik Peşin Fiyatına 12 Taksit İmkanı ve Türk Lirası Ödeme İmkanıyla Hizmetinizdeyiz.

Kurumsal Hosting Paketi

Kurumsal hosting paketi Copper ile ay'da 2,99 TL ödeyerek sınırsız email, alt alan adı, mysql hesabı, ftp hesabı açabilir ve sınırsız bant genişliğine sahip olabilirsiniz.

Kurumsal hosting paketi Bronze ile ay'da 3,25 TL ödeyerek Softacolous ile 450'den fazla scripti bir kaç tıkla yükleyebilir, sınırsız email, alt alan adı, mysql hesabı, ftp hesabı açabilir ve sınırsız bant genişliğine sahip olabilirsiniz.

Kurumsal hosting paketi Silver ile ay'da 5,99 TL ödeyerek 350'den fazla hazır esnek dizayn websitesi temasını kullanarak websitenizi bir kaç tıkla yayınlayabilir, sınırsız email, alt alan adı, mysql hesabı, ftp hesabı açabilir ve sınırsız bant genişliğine sahip olabilirsiniz.

Kurumsal hosting paketi Gold ile ay'da 6,25 TL ödeyerek Softacolous ile 450'den fazla scripti bir kaç tıkla yükleyebilir, 350'den fazla hazır esnek dizayn websitesi temasını kullanarak websitenizi bir kaç tıkla yayınlayabilir, sınırsız email, alt alan adı, mysql hesabı, ftp hesabı açabilir ve sınırsız bant genişliğine sahip olabilirsiniz.

En Ucuz Kurumsal Hosting

En ucuz kurumsal hosting paketi Copper ay'da sadece 2,99 TL ve içeriği ile sınırsız email adresi açabilir, sınırsız alt alan adı oluşturabilir, sınırsız mysql hesabı oluşturabilir, sınırsız ftp hesabı açabilir ve sınırsız bant genişliğine sahip olabilirsiniz.

Kurumsal Hosting Fiyatları

En ucuz kurumsal hosting fiyatları Copper ay'da sadece 2,99 TL, Bronze ay'da sadece 3,25 TL, Silver ay'da sadece 5,99 TL ve Gold ile ay'da 6,25 TL. Sınırsız ftp hesabı açabilir, sınırsız email adresi ile sınırsız alt alan adı oluşturabilir, sınırsız mysql hesabı oluşturabilir ve sınırsız bant genişliğine sahip olabilirsiniz.

En İyi Kurumsal Hosting Firması

En iyi kurumsal hosting firmaları arasında aday firmamız sınırsız hosting paketleri ve çözüme odaklı müşteri hizmetleri ile en iyi kurumsal web hosting firmaları arasında sunduğu web sitesi barındırma opsiyonları sayesinde en iyi kurumsal web hosting firması olma yolunda hızla ilerlemektedir.

En Ucuz Kurumsal Hosting Firması

En ucuz kurumsal hosting firmaları arasında aday firmamız sınırsız web hosting paketleri ve çözüme odaklı müşteri hizmetleri ile en ucuz kurumsal web hosting firmaları arasında sunduğu web sitesi barındırma opsiyonları sayesinde en ucuz kurumsal web hosting firması olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Kurumsal Hosting

Kurumsal hosting firması olarak peşin fiyatına 12 taksite kadar Türk Lirası ile ödeme imkanıyla en ucuz kurumsal hosting fiyatları sunmaktayız.

Kurumsal Hosting Firması

Ankara merkezli kurumsal hosting firması olarak cPanel kurumsal Linux hosting paketlerimiz ile Kurumsal Wordpress Hosting, Kurumsal Joomla Hosting, Kurumsal PHP Hosting, Kurumsal HTML Hosting çözümleriniz için hizmetinizdeyiz ve özel hazırladığımız web hosting paketlerinde Softaculous aracılığı ile 473 scripti bir kaç tıkla yükleyebilir ayrıca cep telefonu, tablet ve masaüstü ebatlarına esneyebilen 350'den fazla hazır tema barındıran web sitesi tasarım programı ile de kolayca kendi bireysel web sitenizi tasarlayıp yayınlayabilirsiniz.

LiteSpeed© Teknolojisi
Hızlı 100% SSD Sunucular
99.9% Uptime Garantisi
30 Gün Para İade Garantisi
Ücretsiz Comodo© Powered cPanel© SSL
Ücretsiz SiteLock Lite© Website Güvenliği
ve Çok Daha Fazlası İçin Hosting Paketleri Detaylarını İnceleyiniz.

Kurumsal Hosting Demo Web Site Tasarla Demo

Hazırladığımız Copper, Bronze, Silver ve Gold kurumsal hosting paketlerimiz kendi içlerinde özelliklerine göre Miligram, Gram, Ons, Libre, Kilo, Ton, Megaton ve Sınırsız kategorilerine ayrılmaktadır. Kurumsal hosting paketlerimizi ve detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Kurumsal Hosting Paketleri

copper kurumsal web hosting paketleri

COPPER
KURUMSAL WEB HOSTİNG PAKETLERİ

copper kurumsal web hosting

COPPER
KURUMSAL WEB HOSTİNG

Softaculous'un sunduğu programlara ve Web Tasarım programı ile temalarına ihtiyaç duymuyorsanız cPanel hesabınız kullanımınıza hazır halde olacak.

Copper Hosting Paketlerini İnceleyin

bronze kurumsal web hosting paketleri

BRONZE
KURUMSAL WEB HOSTİNG PAKETLERİ

bronze kurumsal web hosting

BRONZE
KURUMSAL WEB HOSTİNG

Softaculous ile Wordpress, Joomla, Drupal, PrestaShop, phpBB dahil 450 den fazla popüler program bir kaç tıklama ile kullanımınıza hazır halde olacak.

Bronze Hosting Paketlerini İnceleyin

silver kurumsal web hosting paketleri

SİLVER
KURUMSAL WEB HOSTİNG PAKETLERİ

silver kurumsal web hosting

SİLVER
KURUMSAL WEB HOSTİNG

Web Tasarım programı ile 350 den fazla seçim yapabileceğiniz hazır websitesi teması ve bağlantılı 40 dan fazla wiglet kullanımınıza hazır halde olacak.

Silver Hosting Paketlerini İnceleyin

gold kurumsal web hosting paketleri

GOLD
KURUMSAL WEB HOSTİNG PAKETLERİ

gold kurumsal web hosting

GOLD
KURUMSAL WEB HOSTİNG

Softaculous ile 450 den fazla program ve Web Tasarım programı ile 350 den fazla seçim yapabileceğiniz hazır temalar kullanımınıza hazır halde olacak.

Gold Hosting Paketlerini İnceleyin

Copper Kurumsal Hosting Paketleri

Copper Hosting

Copper hosting paketlerinde tüm ihtiyacı karşılayabilecek websitesi barındırma özellikleri mevcuttur bu özellikler sırayla sınırsız alan adı yönlendirme, sınırsız alt alan adları oluşturabilme, sınırsız mysql hesapları açabilme, sınırsız ftp hesapları, en az çeyrek core işlemci, yüksek kapasitede ram, sınırsız bant genişliği, en az 5gb ssd disk alanı olmak üzere Cevherler Hosting farkıyla Sizlerin hizmetindeyiz.

Firmanıza Uygun Copper Paketi Bulamadınız mı?

Sorun değil! Çözüm için her zaman hizmetinizdeyiz. SSD alanı mı yoksa Ram ya da Core mu yetersiz geldi? Yoksa Copper ismini mi beğenmediniz? Hemen destek talebinde bulunarak dilediğiniz isimde ya da firmanızın ismine özel hosting paketi oluşturabilir, SSD alanını, Ram ve Core miktarlarını talepleriniz doğrultusunda en uygun fiyata ayarlayabiliriz.

Hemen Destek Talebinde Bulunun

Bronze Kurumsal Hosting Paketleri

Bronze Hosting

Bronze hosting paketlerinde tüm ihtiyacı karşılayabilecek websitesi barındırma özellikleri mevcuttur bu özellikler sırayla softaculous auto installer, sınırsız alan adı yönlendirme, sınırsız alt alan adları oluşturabilme, sınırsız mysql hesapları açabilme, sınırsız ftp hesapları, en az çeyrek core işlemci, yüksek kapasitede ram, sınırsız bant genişliği, en az 5gb ssd disk alanı olmak üzere Cevherler Hosting farkıyla Sizlerin hizmetindeyiz.

Firmanıza Uygun Bronze Paketi Bulamadınız mı?

Sorun değil! Çözüm için her zaman hizmetinizdeyiz. SSD alanı mı yoksa Ram ya da Core mu yetersiz geldi? Yoksa Bronze ismini mi beğenmediniz? Hemen destek talebinde bulunarak dilediğiniz isimde ya da firmanızın ismine özel hosting paketi oluşturabilir, SSD alanını, Ram ve Core miktarlarını talepleriniz doğrultusunda en uygun fiyata ayarlayabiliriz.

Hemen Destek Talebinde Bulunun

Silver Kurumsal Hosting Paketleri

Silver Hosting

Silver hosting paketlerinde tüm ihtiyacı karşılayabilecek websitesi barındırma özellikleri mevcuttur bu özellikler sırayla websitesi yapım programı, sınırsız alan adı yönlendirme, sınırsız alt alan adları oluşturabilme, sınırsız mysql hesapları açabilme, sınırsız ftp hesapları, en az çeyrek core işlemci, yüksek kapasitede ram, sınırsız bant genişliği, en az 5gb ssd disk alanı olmak üzere Cevherler Hosting farkıyla Sizlerin hizmetindeyiz.

Firmanıza Uygun Silver Paketi Bulamadınız mı?

Sorun değil! Çözüm için her zaman hizmetinizdeyiz. SSD alanı mı yoksa Ram ya da Core mu yetersiz geldi? Yoksa Silver ismini mi beğenmediniz? Hemen destek talebinde bulunarak dilediğiniz isimde ya da firmanızın ismine özel hosting paketi oluşturabilir, SSD alanını, Ram ve Core miktarlarını talepleriniz doğrultusunda en uygun fiyata ayarlayabiliriz.

Hemen Destek Talebinde Bulunun

Gold Kurumsal Hosting Paketleri

Gold Hosting

Gold hosting paketlerinde tüm ihtiyacı karşılayabilecek websitesi barındırma özellikleri mevcuttur bu özellikler sırayla websitesi yapım programı, softaculous auto installer, sınırsız alan adı yönlendirme, sınırsız alt alan adları oluşturabilme, sınırsız mysql hesapları açabilme, sınırsız ftp hesapları, en az çeyrek core işlemci, yüksek kapasitede ram, sınırsız bant genişliği, en az 5gb ssd disk alanı olmak üzere Cevherler Hosting farkıyla Sizlerin hizmetindeyiz.

Firmanıza Uygun Gold Paketi Bulamadınız mı?

Sorun değil! Çözüm için her zaman hizmetinizdeyiz. SSD alanı mı yoksa Ram ya da Core mu yetersiz geldi? Yoksa Gold ismini mi beğenmediniz? Hemen destek talebinde bulunarak dilediğiniz isimde ya da firmanızın ismine özel hosting paketi oluşturabilir, SSD alanını, Ram ve Core miktarlarını talepleriniz doğrultusunda en uygun fiyata ayarlayabiliriz.

Hemen Destek Talebinde Bulunun

En İyi Fiyatlara Kurumsal Web Hosting Hizmetleri

En İyi Kurumsal Hosting

En iyi kurumsal hosting hizmetleri Ankara kurumsal hosting firması Cevherler Hosting farkıyla bir kaç tıkla sunucu üzerinden otomatik olarak wordpress hosting paketleri, joomla hosting paketleri, php hosting paketleri, html hosting paketleri, kurumsal cpanel hosting paketleri, linux hosting paketleri, windows hosting haric hosting şirketleri arasında diğer bir adıyla kurumsal hosting firmaları arasında tüm ihtiyacı karşılayabilecek websitesi barındırma özellikleri üstelik bilgisayarlar web tasarım ile zahmetsiz ve çok kolay tercih edilebilir hosting türleridir ve ve en iyi kurumsal web hosting hizmetleri Cevherler Hosting'de Sizleri beklemektedir. Cevherler ankara hosting sahip olduğu yüksek performans sunucular ile ücretsiz olarak seçeceğiniz hosting planları dahilinde e mail dahil birçok eklentiyi barındırmanızı sağlamaktadır. Maalesef windows hosting ve sanal sunucu hizmetimiz henüz mevcut değildir. Ankara Cevherler hosting kurumsal hosting paketini tercih ettiğinizde özel olarak wordpress hosting hizmeti ile tema ve eklenti için herhangi bir ek ücret ödemeden sizlere gerekli duyduğunuz yardımları eksik etmeyeceğiz. Maalesef sanal sunucu hizmetimiz maalesef mevut değildir sunucular üzerinde yasal olmayan tema ve eklentiler tespit edildiğinde yasal olarak gerekli işlemler yapılacaktır.

KURUMSAL HOSTİNG NEDİR?

Kurumsal hosting nedir sorusuna verilebilecek en doğru cevap hosting firmalarının hazırladığı kurumsal web hosting paketlerinin özelliklerinin incelenmesi sonucu verilecek cevaptır. Nedeni ise tüm hosting paketleri müşterilerin istekleri doğrultusunda yeniden hazırlanabilinir. Firmalar arasında özellikleri bakımından değişkendir bu yüzden kurumsal paketlerin incelenmesi sonucunda verilebilecek en güzel cevap kurumsal web hosting nedir sorusununda cevabı olacaktır. Kısaca hazırlanan kurumsal hosting paketleri ile özellikleri hosting firmaları arasında farklılık gösterir yani standart bir paket mevcut değildir, şartlar ve istekler doğrultusunda esnektir.

Cevherler Hosting olarak bireysel hosting paketlerinde sunduğumuz başlıca özellikleri kurumsal hosting paketlerinde de sunmaktayız. Örneğin COPPER Gram kurumsal hosting paketi RUBY Small bireysel hosting paketiyle aynı fiyat aralığında tutabilmek için sınırsız bant genişliği, SSD disk alanı, işlemci gücü, sınırsız FTP hesabı, sınırsız MySql hesabı, website barındırabilme sayısı, sınırsız alt alan adı oluşturabilme sayısı ve sınırsız e-posta üyeliği dahil olmak üzere aynı özelliklere sahiptir.

KURUMSAL HOSTING SEÇİMİNDE KARAR VEREMİYOR MUSUNUZ?

Sorun etmeyin Kurumsal Hosting ihtiyaçlarınız için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Size ve Firmanıza özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelliklerini yükseltebileceğiniz veya düşürebileceğiniz en uygun fiyatlı kurumsal hosting paketi hazırlayabiliriz.


Hızlı Destek Al