Referanslar

Referanslar

Referanslar sayfamızda web hosting hizmetlerinde bizleri tercih eden müşterilerimizin sunucularımızda barındırdığımız web sitelerini görebilirsiniz.

Cevherler Hosting Referanslar Sayfasında Sunucularımızda Barındırdığımız Başlıca Web Siteleri Hakkında Bilgi Edinmek İçin Web Sitelerini Ziyaret Ediniz

Aydınlar Geri Dönüşüm

Ankara Yenimahalle geri dönüşüm firması olan Aydınlar Geri Dönüşüm başta demir olmak üzere plastik, kağıt ve diğer metallerin geri dönüşüm işlemlerini sağlayan köklü bir ankara firmasıdır.

Çocuk Sağlık Sigortası

Çocuk sağlık sigortası on sekiz yaşından küçük olan evlatlarımıza ebeveynlerinin sağlık sigortaları haricinde kendilerine has yapılan özel sağlık sigortasıdır ve kapsadığı hastaneler ile doktorların sayısı gün geçtikçe artmaktadır.

Samet Yardım

Samet Yardım web tasarım ve web hosting hosting alanlarında uzman, başarılı ve yeni yazılım ile programlama dallarınaki yenilikleri takip eden ve öğrenen başarılı bir iş insanıdır.

Turamco

Turamco New York Amerika merkezli Global ithalat ihracat ve logistik hizmetleri sunan yurt dışı taşımacılık pazarında en uygun fiyatlarıyla adından söz ettiren başarılı bir firmadır.

Aydemirler

Aydemirler Ankara şaşmaz küçük sanayi sitesinde citroen, peugeot ve toyota marka araçlar dahil tüm diğer araçların bakım, onarım ve tamir hizmetlerini en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

i3Classrom

İ3Classrom sadece bilimsel bilgi ve teknolojiyi tüketen değil aynı zamanda üreten bireyler yetiştirmeyi amaçlayan bu hususta öğrenci ve öğretmenlere destek sağlamanın yanında velileri de bu öğrenme ve öğretim ekosistemine dahil eden çok başarılı bir platformdur.

Akın Reno

Akın Reno Ankara yıldız sitesinde yirmibeş yıllık tecrübesiyle reno marka araçların çıkma parçalarını en uygun fiyatlarda şehir içi veya şehir dışında bulunan müşterilerine sunmaktadır.

Geri Dönüşüm

Geri dönüşüm denince ankara'da ilk akla gelen firmalardan biri olan aydınlar, gerek demir gerekse plastik, kağıt ve diğer metal geri dönüşüm hizmetlerini ankara yenimahalle hurdacılar sitesinde bulunan geri dönüşüm merkezinde faaliyetlerine 40 yılı aşkın süredir devam etmektedir.

Ankara Geri Dönüşüm

Ankara geri dönüşüm firması olan aydınlar geri dönüşüm yenimahalle ivedik hurdacılar sitesinde 40 yılı aşkın süredir geri dönüşüm hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir.

Elçin

Gezi seyahat eğlence ve diğer sosyal etkinler hakkında tecrübelerini blog tarzında bizlerle paylaşan elçin, gerek yurt içi gerekse yurt dışı gezdiği ve gördüğü yerlerden kareler ve teknik bilgilerle bizlere tecrübelerini paylaşmaktadır.

Uzun Vadeli Araç Kiralama

Uzun vadeli araç kiralama konusunda alanında tecrübe sahibi olan sunliner rent a car, atatürk havalimanı araç kiralama konusunda bilinmesi gereken tüm detayları websitesinde ziyaretçilerine paylaşmaktadır.

Asaf Oto Çıkma

Asaf oto çıkma parça üzerine hizmet veren web sitesi her türlü ford, opel, chevrolet ve bmw modelleri üzerine ağırlı çıkma parçaları ankara yıldız sanayi sitesi bağdat caddesi lokal adresinden ziyaretçilerine sunmaktadır.

Çağdaş Ehliyet Kursu

Çağdaş ehliyet sürücü kursu mamak ankara adresli ankara'da ilk kuralan özel MTS kurslarından ve 30 yıla dayanan geçmişi ile binlerce insanın ehliyete kavuşmasına vesile olan tecrübeli ehliyet ve sürücü kursu firmasıdır.

Demiryolu Kargo

Demiryolu Kargo taşımacılık sektöründe özellikle uluslararası demiryolu taşımacılığı hizmetlerini 2010 yılından bu yana demiryollarının ulaştığu her ülke, şehir ve kasabaya kesintisiz olarak sürdürmektedir.

Cappuccino Marbles

Cappuccine marble quarry owner, exporter, wholesaler and distributor company Cappuccino Marbles has been selling blocks of cappuccino marbles from Burdur, Turkey to any country around the world.

Haber Egeli

Haber Egeli özellikle ege bölgesinin siyaset ve spor dünyasından haberlerinin yanı sıra ülke ve dünya gündemindeki gelişmeleri de anı anına takip edebileceğiniz bir haber sitesidir.

Efsane Kuaför

Efsane Bayan Kuaförü slogan olarak çirkin kadın yoktur, kuaförünü yanlış seçmiş bayan vardır sloganı ile bayanlara Karşıyaka İş Merkezi, Yenimahalle, Ankara adresinde hizmetlerini sunmaktadır.

Hakkı Burak Okumuş

Hakkı Burak Okumuş özellikle pyton ile programlama ve java konularında tecrübele edinmiş ve java tabanlı programlama ile oyun dizyanı ve geliştirmesi konusunda 500 yarışmacı arasından finallere kalarak ödül almış basarılı bir programcıdır.

Barındırdığımız Başlıca Web Siteleri

Cevherler Referanslar

Hosting firması Cevherler olarak sunucularımızda barındırdığımız başlıca websitelerini ve adreslerini aşağıda bulabilirsiniz.

Hosting Referanslar

Hosting firmamız bünyesinde Cevherler Hosting sunucularında barındırılan websitelerini bu sayfamızda görebilir, sorularınızı, yorumlarınızı ve görüşlerinizi tarafımıza gönderebilirsiniz.