Construct Theme and Construct Template - İnşa Etmek Teması ve İnşa Etmek Şablonu

Construct Theme and Construct Template - İnşa Etmek Teması ve İnşa Etmek Şablonu

Cevherler webtasarım Construct sayfasında construct web sitesi teması ve construct web sitesi şablonu sayesinde esnek web tasarım inşa etmek teması ile esnek web tasarım inşa etmek şablonu seçip bireysel ve kurumsal websitenizin başlangıcı için ilk adımı atabilir, bu statik html inşa etmek teması ile websitenize kendi zevkinizden ve tecrübenizden de bişeyler katarak, içeriği, adresi değiştirip, kendi logonuzu yükleyip hemen kolayca tasarlamaya başlayabilir ve bu statik html inşa etmek şablonu ile tasarımlarınızı bitirdikten sonra anında yayınlayabilirsiniz.

Construct Theme and Construct Template - İnşa Etmek Teması ve İnşa Etmek Şablonu, Online Web Tasarım Aracı İle Logo Yükle, İçeriği Değiştir ve Web Siteni Hemen Yayınla

%55 İndirimli Web Tasarım Paketimiz

Web Tasarım VIP Paket


Size zaman kazandıracak ve sadece işinize odaklanabileceğiniz bir paket hazırladık.

Yukarıda sunduğumuz 350'den fazla tema içerisinden dilediğiniz temayı seçip tarafımıza bildirmeniz halinde sizin yerinize web sitenizi en kısa sürede yayınlayacağız.

İçeriğiniz hazırsa aynı gün bile yayınlayabiliriz.

Sizin İçin Hazırladığımız Vip Paketin Özellikleri

 • 1 Yıllık Ücretsiz Web Hosting (Silver Gram Sınırsız): ₺101.88 + KDV
 • 1 Yıllık Ücretsiz Domain (Alan Adı) Kaydı/Transferi: ₺44.99 + KDV
 • 1 Yıllık Ücretsiz Destek: Saniyesi 1 Krş
 • 10 Sayfaya Kadar Web Tasarımı (350+ Hazır Şablon Arasından): ₺1499 + KDV
 • 10 Sayfaya Kadar Standart Seo Optimizasyonu: ₺990 + KDV
 • Google Web Master, Google Haritalar ve Google My Business'e Ücretsiz Kayıt: ₺99.99 + KDV
 • Robots Dosyasının Hazırlanması: ₺9.99 + KDV
 • Sitemap Dosyasının Hazırlanması: ₺19.99 + KDV
 • Htaccess Dosyasının Oluşturulması ve Yapılandırılması: ₺69.99 + KDV
 • 400, 401, 403, 404, 500 Hata Sayfalarının Hazırlanması: ₺99.99 + KDV
 • Favicon.ico Eklenmesi: ₺9.99 + KDV
 • Sosyal Medya OpenGraph Ayarlarının Sayfalara Eklenmesi: ₺49.99 + KDV
 • Schema.org LocalBusiness Yapısal Veri Aracının Sayfalara Eklenmesi: ₺99.99 + KDV
 • Bünyemizde Bulunan Web Sitelerimizden Konunuzla Alakalı 5 Adet DoFollow Backlink: ₺249.99 + KDV
 • Ücretsiz SiteLock Lite Mallware Scanner ve Kredi Kartına Peşin Fiyatına 12 Taksit İmkanı Sunmaktayız.

DDoS Koruma, AntiFlood Koruma, Zararlı Botlardan Koruma, Saldırılardan Koruma, Kötü Amaçlı Yazılımlardan Koruma ve Hacker Yemleme ile Tespit ve Banlanma Tarafımızca Tüm Barındırdığımız Web Siteleri için Ücretsiz Olarak Yapılmaktadır.

Hizmetlerimizden ayrı olarak faydalanmanız durumunda normalde ₺3345 + KDV olan toplam tutar, Hazırladığımız Web Tasarım VIP Paketi'mizle sadece ₺1499 + KDV'ye ve Peşin Fiyatına 12 Taksitle faydalanabilirsiniz.

Hemen Sipariş Ver Destek Talebinde Bulunun

Esnek Tasarım Modern Temalar

Telefon, Tablet, Dizüsütü ve Masaüstü Bilgisayar Ekranı Ebatlarına Esneyen 350 den Fazla Hazır Tema İle Hemen Web Sitenizi Oluşturabilecek ve Yayınlayabileceksiniz.

1 Yıl Ücretsiz Destek

Online web tasarım programımızı kullanma aşamanızda yardımcı olmamızı isterseniz ilk 1 yıl ücretsiz desteğimizden yararlanabilirsizniz. Ek desteğe ihtiyaç duyduğunuzda Aylık ve Yıllık Destek Paketlerimizden yararlanabilirsiniz.

1 Yıl Ücretsiz Domain

Web Tasarım VIP Paketimizle Birlikte 1 Yıllık Alan Adından (.com, .net, .org, .com.tr, ... vb.) Ücretsiz Olarak Faydalanabilirsiniz.

1 Yıl Ücretsiz Hosting

Web Tasarım VIP Paketimizle Birlikte 1 Yıllık Silver Gram Sınırsız Web Hosting Hizmetimizden Ücretsiz Olarak Faydalanabilirsiniz.

Standart SEO

Web Tasarım VIP Paketimizle Web Sitenizin Hızlı Bir Başlangıç Yapabilmesi ve Google, Bing, Yahoo, Yandex vb. Arama Motorlarında En Kısa Sürede Listelenmesi İçin Ücretsiz Standart Seo Hizmetlerimizden Faydalanabilirsiniz.

3D Güvenli Ödeme

Web Tasarım VIP Paketimizle Banka ve Kredi Kartı Bilgileriniz Tarafımızda Kaydedilmez, Ödemeler 3D Güvenli Ödeme Yoluyla Yapılır. Paraf, World, Bankkart Combo, Bonus Card, Axess, CardFinans, Advantage ve Maximum Kredi Kartlarınızla Vade Farkı Ödemeden Peşin Fiyatına 12 Taksit İmkanından Faydalanabilirsiniz.

Güven Sağlama

Web Tasarım VIP Paketimizle Birlikte Firmanızın Kurumsal Kimlik ve Yerel İşletme Olarak Bilinirlik Kazanması Yolunda En Gerekli ve Önemli Adımları Atmış Olacak ve Potansiyel Müşterilerinize Güven Sağlacaksınız.

Online Web Tasarım Demo

Web Tasarım Demo

Aşağıda belirttiğimiz Hemen Tasarlamaya Başla tuşuna tıklayarak 350 den fazla tema içerisinden dilediğiniz temayı seçerek istediğiniz değişikliklerin sürükle bırak tekniği ile ne kadar kolay yapabildiğini test etmiş olabileceksiniz.

cPanel demo sürümünde web tasarım programını test edeceğiniz için tasarımınızı kaydetmeniz veya yayınlamanız mümkün değildir bu yüzden demo için lütfen ciddi anlamada zaman ve emek sarfetmeyiniz!

Menümüzde bulunan Bilgi Bankası sayfamızdan Online Web Tasarım başlığı altında web tasarım programı ile detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hemen Tasarlamaya Başla

Esnek Tasarım Modern Temalar

Telefon, Tablet, Dizüsütü ve Masaüstü Bilgisayar Ekranı Ebatlarına Esneyen 350 den Fazla Hazır Tema İle Hemen Web Sitenizi Oluşturabilecek ve Yayınlayabileceksiniz.

7 Gün Ücretsiz Destek

Online web tasarım programımızı kullanma aşamanızda yardımcı olmamızı isterseniz ilk 7 gün ücretsiz desteğimizden yararlanabilirsizniz. Ek desteğe ihtiyaç duyduğunuzda Aylık ve Yıllık Destek Paketlerimizden yararlanabilirsiniz.

Web Sitenizi Biz Yayınlayalım

İşlerinizin yoğunluğundan websitenizi tasarlayacak ve yayınlayacak zamanınız olmayabilir. Beğendiğiniz temayı seçip, logonuzu, iletişim bilgilerinizi, görsellerinizi ve benzeri bilgilerinizi tarafımıza iletirseniz ek bir ücret karşılığında web sitenizi en kısa zamanda web tasarım ekibimiz tamamlayabilir. Bilgi edinmek için destek talebinde bulunabilirsiniz.

Destek Talebinde Bulunun

En Son Tasarlanan Web Siteleri

Özel Tasarım Web Siteleri